Išsikepti gardžią picą dar niekada nebuvo taip paprasta (+ receptas)

Pica – yra viena iš labiausiai mėgstamų patiekalų visame pasaulyje. Tai universalus, lengvai pagaminamas ir skanus maistas. Tačiau gaminti picą nuo pat pradžių gali pareikalauti daug laiko ir atrodyti sudėtingai, ypač jei nesate patyrę virtuvėje ar nemėgstate ten praleisti daug laiko.

Būtent tam „Food Stories“ sukūrė naują produktą – naudoti paruoštus picos tešlos rutuliukus. Ši picos tešla puikiai tiks tiems, kurie nori mėgautis namine pica be vargo gaminant tešlą. Nuo šiol išsikepti picą bus taip paprasta, jog net vaikai galės ją pagaminti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paimti vieną iš paruoštų tešlos rutuliukų ir leisti jam atitirpti kambario temperatūroje. Tuomet iškočiokite ją ant miltais pabarstyto paviršiaus, sudėkite mėgstamus priedus ir kepkite orkaitėje. Specialus naminis padažas, tepamas ant picos pado, tarsi slaptas ingredientas, papildys nepakartojamą skonį. Netrukus mėgausitės skania namine pica, kurią gaminote patys!

„Mūsų picos tešlos rutuliukai gaminami iš aukštos kokybės ingredientų, pagal itališkas tradicijas, ir yra puikios tekstūros. Jis minkštas ir lankstus, todėl jį lengva iškočioti ir suformuoti į picos padą. Be to, tešla yra neutralaus skonio, kuris neužgoš mėgstamų picos priedų: sūrio, mėsos gabaliukų, daržovių ir panašiai“, – sako „Food stories“ asortimento vadovė Agnė Mejerė

Nuo klasikos iki dar neatrastų skonių

Galimybės yra neribotos, kai reikia sugalvoti, ką uždėti ant picos. Galite gaminti klasikinę „Margaritos“ picą su šviežia mocarela, pomidorų padažu ir baziliku. Arba galite būti kūrybiškesni ir į savo picą įtraukti mėgstamos mėsos, daržovių ar net vaisių. Gamindami su „Food stories“ picos tešlos, turite laisvę kurti savo svajonių picą.

Vienas geriausių dalykų, susijusių su šia picos tešla, yra tas, kad tai gali tapti smagiu užsiėmimu su šeima ar draugais. Vaikams tikrai patiks iškočioti tešlą ir dėti ant jos mėgstamų priedų. Tai puikus būdas kokybiškai praleisti laiką kartu skaniai pavalgyti.

Taigi, jei ieškote lengvo ir patogaus būdo pasigaminti naminę picą, didžiosiose „Maxima“ parduotuvėse ir „Barbora“ internetinėje parduotuvėje jau rasite „Food stories“ picos tešlos rutuliukų. Šis produktas puikiai tiks vakarams, po įtemptos darbo dienos ar tingiems savaitgaliams, kai norisi skaniai pavalgyti nepraleidžiant daug valandų virtuvėje. Ar pasiruošę pagaminti skaniausią kada nors valgytą picą?

Virto kumpio ir sūrio pica

  • Pakuotės „Food Stories“ picos tešlos burbuliukų su naminiu pomidorų padažu
  • Virto kumpio
  • Tarkuoto mocarelos sūrio
  • Išimkite burbulius iš dėžutės ir leiskite jiems atitirpti kambario temperatūroje, neišimdami iš plastikinio maišelio.
  • Apibarstykite miltais paviršių ant kurio formuosite padą, kočėlą ir picos burbuliuką.
  • Lengvai iškočiokite burbuliuką ir rankomis formuokite apvalų picos padą. Aptepkite jį pakuotėje esančiu padažu.
  • Gausiai apibarstykite sūriu ir kubeliais pjaustytu virtu kumpiu. Pašaukite kepti į orkaitę ir kepkite pagal instrukcijas nurodytas ant pakuotės. Skanaus!

Susijusios naujienos

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.