Amerikietiški „Mac&Cheese“: faktai, kurių apie juos nežinojote

Ar pavargote gaminti sudėtingus patiekalus po ilgos darbo dienos? Norite kažko, ką būtų lengva paruošti, o skonis būtų toks gardus, lyg pagamintas restorane ir kuriuo galėtų mėgautis visa šeima? Sprendimas – „Food stories“ paruošti „Mac&Cheese“ – makaronų apkepas su čederio sūriu ir šonine!

„Food stories“ makaronų su sūriu ir šonine apkepas yra puikus sprendimas šeimoms, norinčioms greitai ir skaniai pavalgyti neprarandant kokybės. Šis patiekalas jau pagamintas ir užšaldytas, kad greitai ir be vargo galėtumėte mėgautis bendra vakariene. Jis gaminamas tik iš geriausių ingredientų, įskaitant kreminį čederio sūrį, šoninę ir aukštos kokybės makaronus, taip, kaip gamintumėte patys.

Amerikietiška tradicija, kuri gyvuoja jau nuo XIX amžiaus?

Makaronų ir sūrio apkepas yra itin mėgstamas patiekalas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dalinamės keletu faktų, kurių, galbūt, nežinojote:

  • „Mac&Cheese“ makaronų su sūriu patiekalas gyvuoja šimtmečius. Tam tikra forma jis buvo mėgstamas jau nuo XIV amžiaus. Ankstyvosiose versijose makaronai dažnai būdavo sumaišyti su sūriu ir kitais ingredientais, tačiau tik 1800-aisiais „Mac&Cheese“ tapo populiariu patiekalu Amerikoje.
  • „Mac&Cheese“ makaronai būdavo patiekiami net per prezidentinę vakarienę. Sakoma, kad Tomas Džefersonas 1802 m. valstybinėje vakarienėje patiekė „Mac&Cheese“. O 2015 m. prezidentas Barakas Obama per valstybinę vakarienę patiekė makaronus su sūriu ir triufeliais.
  • Liepos 14 d. JAV švenčiama nacionalinė „Mac&Cheese“ diena.
  • Šis patiekalas gali būti gaminamas su daugybe skirtingų sūrių rūšių. Nors čederio sūris yra populiarus pasirinkimas, taip pat galima naudoti ir kitus sūrius, tokius kaip Gouda ar parmezanas.
  • Kai kurie žmonės į savo patiekalo versiją prideda netikėtų ingredientų. Populiariausi priedai yra šoninė, omarai, aštrus padažas ir net žalieji žirneliai.

Greitai paruošiamas patiekalas, kuris patiks visiems

Vienas geriausių dalykų, jog šią vakarienę ar pietus paruošite itin lengvai. Tiesiog išimkite „Food stories“ „Mac&Cheese“ porciją iš pakuotės, leiskite pastovėti kambario temperatūroje ir pašildykite mikrobangų krosnelėje arba orkaitėje! Tai itin puikus sprendimas, kai jaučiatės pavargę ar tiesiog, norite daugiau laiko skirti šeimai, o ne buvimui virtuvėje.

Šį patiekalą lengvai pasigamins ir vaikai. Suteikite jiems pasitikėjimo savimi ir savarankiškumo patiems pasigaminant pietus.

Nepaisant lengvo paruošimo, „Food stories“ „Mac&Cheese“ – makaronai su čederio sūriu ir šonine yra tokie gardūs, lyg pagaminti restorane ar su didžiule meile namuose. Kreminis sūris ir puikiai išvirti makaronai sukuria sotų patiekalą, o šoninė papildo skonį, tad šeimos nariai tikrai bus patenkinti. Nesvarbu, ar ieškote greitų pietų, paprastos vakarienės ar užkandžio – šis patiekalas pateisins visus jūsų lūkesčius.

Susijusios naujienos

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.